Under 11 Girl's Four Hand
1 Halloran NSW
2 Rabusin Vic
3 Scoil Ard Rince Qld
4 Howe SA
5 Maher NSW
6 McAleer Vic
7 Simpson ACT
8 Halloran NSW
9 WA Academy
10 Cosgriff Vic
11 Creer Harvey
12 Killmurray Vic
13 Halloran NSW
14 Killmurray Vic
15 Wakins Qld
16 Miller SA
17 Ayres Vic
18 Halloran NSW
19 WA Academy
20 Doyle SA
21 Howe SA
22 Howe SA
23 Cosgriff Vic
24 Dwyer Whelan
25 Cosgriff Vic
26 Maloney NSW
27 Carey NSW
28 Halloran NSW
29 Dwyer Whelan
30 Jackson Qld
31 Simpson ACT
32 Crocker Qld
33 Kavanagh WA
34 Kilmurray Vic
|
Under 11 Girls' Eight Hand
|
1 Halloran NSW
2 Cosgriff Vic
3 Howe SA
4 Howe SA
5 Miller SA
6 Halloran NSW
7 Kilmurray Vic
8 Rabusin Vic
9 Simpson ACT
10 Maloney NSW
11 Carey NSW
12 Maher NSW
13 WA Academy
|
Under 13 Girls' Four Hand
|
1 Maher NSW
2 Rabusin Vic
3 Halloran NSW
4 Joyce WA
5 Aisling NSW
6 Lahl Tas
7 McAleer Vic
8 Cosgriff Vic
9 Simpson ACT
10 Janice Currie NSW
11 Cosgriff Vic
12 Watkins Qld
13 Maher NSW
14 WA Academy
15 Halloran NSW
16Scoil Ard Rince Qld
17 Hamilton NSW
18 Dempsey Vic
19 Walton NSW
20 Hamilton NSW
21 Halloran NSW
22 Moloney NSW
23 Miller SA
|
Under 13 Girls' Eight Hand
|
1 Rabusin Vic
2 Halloran NSW
3 Maher NSW
4 Lahl Tas
5 McAleer Vic
6 Simpson ACT
7 Cosgriff Vic
8 Joyce WA
9 McAleer Vic
10 Halloran NSW
|
Under 16 Girls' Four Hand |
1 Joyce WA
2 Halloran NSW
3 Maher NSW
4 Simpson ACT
5 Joyce WA
6 Howe SA
7 Aisling NSW
8 Doyle SA
9 Miller SA
10 Aisling NSW
11 Ayres Vic
12 Cosgriff Vic
13 Gregory ACT
14 WA Academy
15 Simpson ACT
16 McAleer Vic
17 Joyce WA
18 Kavanagh WA
19 Dwyer-Whelan NSW
20 Mulcahy Vic
21 Joyce WA
22 Walton NSW
23 Crocker Qld
|
Under 16 Girls' Eight Hand |
1 Joyce WA
2 Simpson ACT
3 Miller SA
4 Halloran NSW
5 Aisling NSW
6 Mulcahy Vic
7 Joyce WA
8 Kavanagh WA
9 Cosgriff Vic
10 Maher NSW
|
Under 16 Girls' Six Hand
1 Joyce WA
2 Gregory ACT
3 Joyce WA
4 Hamilton NSW
5 Maher NSW
6 Mulcahy Vic
7 Mulcahy Vic
8 Doyle SA
9 Joyce WA
10 Lahl Tas
11 Howe SA
12 Crocker Qld
13 Maher NSW
14 WA Academy
15 Adelaide Academy
16 McAleer Vic
17 McAleer Vic
|
|
Open Age Girls' Four Hand |
1 Halloran NSW
2 Janice Currie NSW
3 Janice Currie NSW
4 Joyce WA
5 Halloran NSW
6 Ayres Vic
7 Mulcahy Vic
8 Doyle SA
9 Janice Currie NSW
10 Dwyer Whelan NSW
11 Cosgriff Vic
12 Gregory ACT
13 McAleer Vic
14 Cosgriff Vic
15 Walton NSW
16 Howe SA
17 Joyce WA
18 Dwyer Whelan NSW
19 Scoil Ard Rince Qld
20 Cosgriff Vic
21 WA Academy
|
Open Age Girls' Eight Hand |
1 Janice
Currie NSW
2 Ayres Vic
3 Cosgriff Vic
4 Joyce WA
5 Janice Currie NSW
6 Walton NSW
7 Doyle SA
8 Halloran NSW
9 Cosgriff Vic
10 McAleer Vic
11 Rabusin Vic
|
Under 11 Mixed Four Hand |
1 Walton NSW
2 Rabusin Vic
3 Crocker Qld
4 Scoil Ard Rince Qld
5 Walton NSW
6 Scoil Ard Rince Qld
7 Janice Currie NSW
8 Dwyer Whelan NSW
9 Cosgriff Vic
10 Ayres Vic
|
Under 11 Mixed Eight Hand |
1 Walton NSW
2 Crocker Qld
3 Scoil Ard Rince Qld
4 Rabusin Vic
5 Cosgriff Vic
6 McAleer Vic
7 Adelaide Academy
|
Under 13 Mixed Four Hand |
1 Aisling NSW
2 Dwyer Whelan NSW
3 Rabusin Vic
4 Watkins Qld
5 Gregory ACT
6 Ayres Vic
7 Crocker Qld
8 Howe SA
9 Carey NSW
|
Under 13 Mixed Eight Hand |
1 Rabusin Vic
2 Crocker Qld
3 Dwyer Whelan NSW
4 Gregory ACT
5 Howe SA
6 Murchu SA
7 Ayres Vic
|
Under 16 Mixed Four Hand |
1 Aisling NSW
2 Simpson ACT
3 Cosgriff Vic
4 Janice Currie NSW
5 Halloran NSW
6 Maher NSW
7 Rabusin Vic
|
Under 16 Mixed Eight Hand |
1 Dwyer Whelan
NSW
2 Cosgriff Vic
3 Hamilton NSW
4 Rabusin Vic
5 Walton NSW
6 Wollongong NSW
|
Under 16 Mixed Six Hand |
1 Aisling NSW
2 Dwyer Whelan NSW
3 Cosgriff Vic
4 Rabusin Vic
5 Halloran NSW
6 Janice Currie NSW
7 Hamilton NSW
8 Bilton Vic
|
Open Age Mixed Four Hand |
1 Janice
Currie NSW
2 Ayres Vic
3 Dwyer Whelan NSW
4 Dwyer Whelan NSW
5 Watkins Qld
6 Breen-Kerr Vic
7 Gregory ACT
8 Murchu SA
9 Watkins Qld
|
Open Age Mixed Eight Hand |
1 Ayres Vic
2 Dwyer Whelan NSW
3 Watkins Qld
4 Janice Currie NSW
5 Cosgriff Vic
|
Under 13 Girls' 3 Hand |
1 Walton NSW
2 Maher NSW
3 Scoil Ard Rince Qld
4 Cosgriff Vic
4 McAleer Vic
6 Simpson ACT
7 Kavanagh WA
8 Joyce WA
9 WA Academy
10 Adelaide Academy
11 Janice Currie NSW
12 Dwyer Whelan NSW
13 Hamilton NSW
|
Under
13 Mixed 3 Hand
1 Aisling
2 McAleer
3 Howe SA
4 Dwyer -Whelan NSW
5 Watkins Qld
6 Rabusin Vic
7 Wollongong NSW
8 Mulcahy Vic
9 Perth WA
|
Under 13 Figure Dance |
1 Cosgriff Vic
2 McAleer Vic
3 Watkins Qld
4 Carey NSW
5 WA Academy
6 Adelaide Academy
7 Adelaide Academy
8 O'Connor Vic
9 Crocker Qld
10 O'Connor Vic
11 Bilton Vic
12 O'Connor Vic
|
Under 16 Girls' Two Hand |
1 Simpson ACT
2 Maher NSW
3 Janice Currie NSW
4 Joyce WA
5 Watkins Qld
6 Mulcahy Vic
7 Dwyer Whelan NSW
8 Crocker Qld
9 Ayres Vic
10 Cosgriff Vic
11 Howe SA
12 WA Academy
13 Doyle SA
|
Under 16 Mixed 2 Hand |
1 Janice
Currie NSW
2 Aisling NSW
3 Cosgriff Vic
4 Hall Vic
5 Dwyer Whelan NSW
|
Under 16 Figure Dance |
1 Joyce WA
2 Cosgriff Vic
3 Simpson ACT
4 Gregory ACT
5 Howe SA
6 Janice Currie NSW
7 Hamilton NSW
8 Adelaide Academy
9 WA Academy
10 Bilton Vic
11 O'Connor Vic
|
Open Age OC Mixed Four Hand |
1 WA Academy
2 Watkins Qld
3 Dwyer Whelan NSW
4 Janice Currie NSW
5 Ayres Vic
6 Miller SA
7 Breen-Kerr Vic
|
Open Age Girls' OC Four Hand |
1 Janice
Currie NSW
2 Chase Qld
3 Joyce WA
4 Ayres Vic
5 Dwyer Whelan NSW
6 Doyle SA
7 Gregory ACT
8 Cosgriff Vic
|
Open Age Figure Dance
1 Ayres Vic
2 Janice Currie NSW
3 Watkins Qld
4 Cosgriff Vic
5 Gregory ACT
6 Adelaide Academy
7 O'Connor Vic
8 Bilton Vic
|